O nas

Witamy na stronie Murray McDavid. Jesteśmy bottlerem whisky, od lat specjalizujemy się w sztuce maturacji, a naszym głównym celem jest wytwarzanie szkockiej whisky stanowiącej natchnienie dla koneserów. W naszej ofercie znajdziecie pełny zakres whisky szkockiej – od rocznikowych single malts i wyselekcjonowanych whisky zbożowych, do whisky słodowych mieszanych i rzemieślniczych w charakterze blendów.

Nasza oferta whisky składa się z linii Mission Gold, Benchmark, Mystery Malt, Select Grain, The Vatting oraz Crafted Blend.

 

 

Destylarnia Coleburn w samym sercu szkockiego regionu Speyside jest jak rodzinny dom Murray McDavid. To właśnie tutaj nasza sztuka maturacji znajduje swoje odzwierciedlenie w praktyce. Tutaj leżakują najlepsze beczki, sprowadzane z całego świata, a w nich powoli dojrzewa nasza whisky. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować niezwykłe, pełne charakteru whisky ze wszystkich regionów Szkocji.

 

 

Zwyczajem Murray McDavid jest celebrowanie whisky szkockiej poprzez sesje degustacyjne, przyjęcia a nawet potańcówki, urządzane dla naszych przyjaciół i wielbicieli whisky w destylarni Coleburn. Organizujemy również degustacje whisky podczas przejażdżek na pokładzie „Murray McDavid”, tradycyjnej, 18-metrowej drewnianej łodzi, na co dzień przycumowanej na rzece Clyde w centrum Glasgow.

 

Ostatnie wiadomości